Punkt Pośrednictwa Pracy i  Młodzieżowe Centrum Kariery w Pruszczu Gdańskim oraz Centrum Edukacji i Pracy Młodzieży w Gdańsku zapraszają na Targi Edukacji i Pracy "Czas na nas" - młodzież na rynku pracy”, które odbędą się dnia 21.05.2013 roku w godz.: 10.00– 12.00 w Centrum Kultury i Sportu w Pruszczu Gdańskim ul. Chopina 34, 83-000 Pruszcz Gdański.

 

Założeniem targów jest prezentacja możliwości wsparcia, jakie jest oferowane młodzieży oraz dorosłym poszukującym pracy w celu efektywnego budowania własnej drogi zawodowej. Ideą przewodnią Targów jest promocja najbardziej przedsiębiorczych firm tworzących nowe miejsca zatrudnienia i udzielanie kompleksowej pomocy w znalezieniu najlepszych pracowników. Część wystawiennicza Targów stanie się szczególną okazją do nawiązania bezpośredniego kontaktu osób bezrobotnych oraz poszukujących pracy z pracodawcami.

Targom towarzyszą:

  • prezentacje firm oraz ofert pracy,
  • prezentacje ofert szkół oraz firm edukacyjnych,
  • warsztaty organizowane przez doradców zawodowych,
  • możliwość skorzystania z indywidualnych porad doradców zawodowych;

 

UDZIAŁ W TARGACH JEST CAŁKOWICIE BEZPŁATNY!!!

SERDECZNIE ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU W TYM WAŻNYM DLA LOKALNEGO RYNKU PRACY  WYDARZENIU.

 

Targi organizowane są w ramach projektu: „OHP jako realizator usług rynku pracy”, współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego

 

Więcej informacji:

Punktu Pośrednictwa Pracy w Pruszczu Gdańskim
ul. Polskich Kolejarzy 4
83-000 Pruszcz Gdański
tel.: 58 305 43 78

źródło pruszcz-gdanski.pl

Odwiedza nas 72 gości oraz 0 użytkowników.