Bardzo proszę o pilne wykonanie przyłączy do dnia 22 listopada br. z uwagi na konieczność rozliczenia przez Gminę inwestycji w celu uzyskania bonifikaty finansowej. Osoby, które mają problemy techniczne lub w uzasadnionych przypadkach potrzebują pomocy finansowej dla wykonania przyłącza proszę o kontakt ze mną. Sołtys

 

Aktualizacja:

Stan na 5 listopada: przyłączono do kanalizacji 93 gospodarstwa domowe. Do otrzymania dofinansowania brakuje 22 przyłączy! Strata dofinansowania poskutkuje brakiem inwestycji gminnych w naszej miejscowości!

Zgodnie z informacją Sołtysa na forum naszej miejscowości oraz z ogłoszenia umieszczonego na stronie firmy Eksploatator z dniem 29.07.2013 r. mieszkańcy Żukczyna mogą włączać się do nowo wybudowanej kanalizacji sanitarnej. 

Wszelkie sprawy z przyłączaniem posesji do nowo wybudowanej kanalizacji sanitarnej należy uzgadniać w dziale technicznym Spółki tel. 58 682 88 28 wew. 22, 26, 28.

Przypominamy, że po wykonaniu przyłącza budynku do kanalizacji należy ten fakt zgłosić do firmy Eksploatator na załączonym druku Pobierz plik!. Zgodnie z zapowiedzią władz Spółki na zebraniu wiejskim 18.06.2013 r. przez cztery miesiące mieszkańcy Żukczyna będą zwolnieni z opłaty przyłączeniowej, która standardowo wynosi 80 zł.

Odwiedza nas 14 gości oraz 1 użytkownik.