Gmina Pruszcz Gdański przystąpiła do popularnej w Trójmieście akcji Weekend za pół ceny. Rozsmakuj się w Metropolii.  W dniach 11 – 12 kwietnia  lokale zaproponują swoje usługi za 50% ceny.

 

Zachęcamy wszystkie podmioty (restauracje, bary, hotele, salony fryzjerskie, kosmetyczne, podmioty związane ze sportem, rekreacją, kulturą) do udziału. Proponując wybrane usługi (np. kilka dań z menu, nocleg, wybrane zabiegi kosmetyczne) za 50% ceny podmiot może liczyć na bezpłatną promocję w prasie, radiu i w mediach elektronicznych.
Pierwsze podmioty już się do nas zgłaszają. Wszystkich zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. . Prześlemy regulamin i deklarację uczestnictwa do wypełnienia.

Akcja odbywa się w trzy kolejne weekendy kwietnia począwszy od 11 kwietnia. Wspólnie z Miastem Pruszcz Gdański wybraliśmy pierwszy termin, czyli 11-12 kwietnia. Pierwszy zawsze najlepszy:) Ponadto, Gdańsk zdecydował się na weekend później, więc nasze podmioty nie będą musiały z nim konkurować.
Jak tylko skompletujemy listę lokali, przedstawimy ją potencjalnym klientom, czyli m.in. mieszkańcom gminy.

Dołącz do naszego wydarzenia na FB i bądź na bieżąco!

Źródło Gmina Pruszcz Gdański

Odwiedza nas 123 gości oraz 0 użytkowników.