Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Witamy na forum miejscowości Żukczyn!

Podziel się z nami i naszymi użytkownikami posiadaną informacją.

Serdecznie zapraszamy wszystkich nowych członków naszej społeczności i mamy nadzieję że zagościsz u nas na dłużej!

TEMAT: Pojemniki na odpady - firma Alvater

Pojemniki na odpady - firma Alvater 7 lata 4 dni ago #28

• Andrzej
  • Świeżak
W dniu wczorajszym firma Alvater (Veolia) miała dostarczyć pojemniki na śmieci oraz worki do segregacji. Niestety do mnie nie dojechali. Telefon też nie odbierają.
Zastanawiam się, czy jest to tylko mój odosobniony przypadek, czy do reszty mieszkańców Żukczyna dowieźli pojemniki/worki zgodnie z harmonogramem?
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Pojemniki na odpady - firma Alvater 7 lata 4 dni ago #29

• Marek
  • Świeżak
  • Thank you received: 2
Do mnie też nie dowieźli :( Od niedzieli monituję urzędników Gminy odpowiedzialnych za sprawy komunalne informując o zwłoce w dostawie worków na śmieci. Informacja z dnia dzisiejszego jest taka, że firma "utknęła" w Straszynie, a do nas dowiezie... jak "się wyrobi i będzie miała worki" (których zabrakło). Na razie sypiemy śmieci w te pojemniki, które mamy.

Pojemniki na odpady - firma Alvater 7 lata 21 godzin ago #30

• Andrzej
  • Świeżak
Po interwencji w Gminie dzisiaj w końcu dowieźli. Miejmy nadzieję, że z wywożeniem śmieci nie będą mieli opóźnień.

Pojemniki na odpady - firma Alvater 6 lata 11 miesiąc ago #33

• Marek
  • Świeżak
  • Thank you received: 2
w dniu dzisiejszym odbyło się w Urzędzie Gminy zapowiadane spotkanie w sprawie odbioru śmieci z naszych posesji. Wcześniej Pani Wójt spotkała się z prezesem firmy Altvater, która wygrała przetarg na te usługi. Ustalono, że jeśli do końca tego tygodnia nie zostaną dostarczone mieszkańcom pojemniki i worki na odpady, a śmieci nie będą planowo usuwane, to po poinformowaniu Referatu Gospodarki Komunalnej śmieci wywiezie nam inna, wynajęta przez gminę firma.
Time to create page: 0.040 seconds