Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Witamy na forum miejscowości Żukczyn!

Podziel się z nami i naszymi użytkownikami posiadaną informacją.

Serdecznie zapraszamy wszystkich nowych członków naszej społeczności i mamy nadzieję że zagościsz u nas na dłużej!

TEMAT: Uwaga na fotoradar!

Uwaga na fotoradar! 7 lata 2 miesiąc ago #6

• Andrzej
  • Świeżak
przenośny "śmietnik" standardowo na Gdańskiej przy świetlicy
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Uwaga na fotoradar! 7 lata 2 miesiąc ago #10

• Marek
  • Świeżak
  • Thank you received: 2
Mimo krytycznej opinii o zasilaniu różnych budżetów z kieszeni kierowców zachęcam do zdjęcia nogi z gazu :) Jak widzę pojazdy mijające mnie w naszej wsi ze znaczną prędkością, to ze zgrozą myślę, że w każdej chwili może pojawić się na ulicy dziecko wybiegające ze świetlicy, czy sklepu i... Nie chcę nawet o tym pisać, bo zapeszę. W ubiegłym roku w Rusocinie radar wyłapał panią, która jechała 140 km/godzinę. Często ją widzę na naszej drodze...

Uwaga na fotoradar! 7 lata 2 miesiąc ago #13

• Andrzej
  • Świeżak
Idea fotoradarów jest słuszna, ale tych stacjonarnych. Weźmy dla przykładu Panią, która została przyłapana na jeździe 140 km/h. Podejrzewam, że po Rusocinie jeździ już przepisowo. Po zrobieniu zdjęcia ukrytym „śmietnikiem” mandat otrzyma po miesiącu lub więcej i nawet nie skojarzy miejsca gdzie zostało zrobione jej zdjęcie.

W Rusocinie stoi fotoradar stacjonarny i z mojej obserwacji wszystkie samochody tam zwalniają. Jeżeli gminie faktycznie zależy na bezpieczeństwu na naszej drodze, to niech postawią fotoradar stacjonarny lub przynajmniej raz w miesiącu wyślą patrol drogowy. To jest moje zdanie w tym temacie

Uwaga na fotoradar! 7 lata 2 miesiąc ago #14

• Marek
  • Świeżak
  • Thank you received: 2
Niestety dwa lata temu powiatowa komisja bezpieczeństwa nie zgodziła się na ustawienie radaru stacjonarnego w Żukczynie, a po zmianie prawodawstwa w tym zakresie jest to chyba zupełnie nierealne. Myślę, że to co my, jako mieszkańcy Żukczyna możemy zrobić, to dawać przykład swoją jazdą zgodną z przepisami. Wówczas żadne radarowe zasadzki nam nie straszne, a i bezpieczeństwo we wsi rośnie :)

Uwaga na fotoradar! 7 lata 1 miesiąc ago #21

• Andrzej
  • Świeżak
Patrząc na stan naszej drogi głównej (wiecznie podziurawionej po zimie), braku ścieżki rowerowej - trudno mówić o bezpieczeństwie mieszkańców. :(

Uwaga na fotoradar! 6 lata 11 miesiąc ago #38

• Andrzej
  • Świeżak
Z informacji uzyskanej od Straży Gminnej Gminy Pruszcz Gdański "rozkład jazdy" fotoradara przenośnego w sierpniu 2013 w Żukczynie wygląda następująco:
13 sierpnia od 6:30 do 13:30
16 sierpnia od 14:30 do 21:00
29 sierpnia od 14:30 do 21:00

źródło bystra.info
Time to create page: 0.042 seconds