Witamy, Gościu
Nazwa użytkownika: Hasło: Zapamiętaj mnie
Witamy na forum miejscowości Żukczyn!

Podziel się z nami i naszymi użytkownikami posiadaną informacją.

Serdecznie zapraszamy wszystkich nowych członków naszej społeczności i mamy nadzieję że zagościsz u nas na dłużej!
  • Strona:
  • 1
  • 2

TEMAT: Kanalizacja a stan dróg wewnętrznych i gminnych

Kanalizacja a stan dróg wewnętrznych i gminnych 7 lata 7 miesiąc ago #7

• Andrzej
  • Świeżak
Nie wiem jak wygląda sytuacja na innych drogach lokalnych po wykonaniu kanalizacji, ale ulica Wrzosowa aktualnie jest w stanie tragicznym.
Z informacji od Pani Aliny Bliszczyk z firmy Eksploatator:
"wykonawca zobowiązał się do przywrócenia wszystkich nawierzchni dróg do stanu przed rozpoczęciem inwestycji do 30 kwietnia".

Nie podpisujcie w ciemno protokołów odbioru dróg dla wykonawcy do momentu usunięcia fuszerek!
Administrator wyłączył możliwość publicznego pisania postów.

Kanalizacja a stan dróg wewnętrznych i gminnych 7 lata 7 miesiąc ago #16

• Marek K
  • Świeżak
[Z informacji od Pani Aliny Bliszczyk z firmy Eksploatator:
"wykonawca zobowiązał się do przywrócenia wszystkich nawierzchni dróg do stanu przed rozpoczęciem inwestycji do 30 kwietnia".

Nie podpisujcie w ciemno protokołów odbioru dróg dla wykonawcy do momentu usunięcia fuszerek![/quote]

Potwierdzam , zamierzam budować dom w tym roku a jedyny dojazd jest w tej chwili jednym zapadliskiem

Kanalizacja a stan dróg wewnętrznych i gminnych 7 lata 7 miesiąc ago #18

• Andrzej
  • Świeżak
Chyba niedługo będziemy mogli podłączyć się do kanalizacji, bo wykonawca intensywnie pracuje nad oddaniem kanalizacji do użytku - prace nad utwardzaniem drogi ruszyły dzisiaj pełną parą :)

Kanalizacja a stan dróg wewnętrznych i gminnych 7 lata 7 miesiąc ago #19

• Marek K
  • Świeżak
Tak, ruszyły. W moim przypadku pracownicy firmy budującej kanalizację ziemią ogrodową z mojej działki - specjalnie przywiezioną - około 3 ciężarówki Tatry obsypali wystające z drogi na około 0,5 m studzienki misterną warstwą około 15 cm. Teraz po pierwszym deszczu będzie tam jedno wielkie błoto. Nie tyle złodziejstwo co głupota przeraża.

Kanalizacja a stan dróg wewnętrznych i gminnych 7 lata 6 miesiąc ago #20

• Marek K
  • Świeżak
Po mojej interwencji część ziemi wróciła na działkę, teraz zastanawia mnie jak mają funkcjonować w drodze studnie kanalizacyjne wystające ok.30 cm ponad grunt rodzimy, kiedy obok studzienka hydrantowa jest na poziomie gruntu. Może te betonowe , półtorametrowej średnicy studnie mają magiczną moc zapadania się pod ziemię...... ;)

Kanalizacja a stan dróg wewnętrznych i gminnych 7 lata 6 miesiąc ago #22

• Andrzej
  • Świeżak
Życzę wytrwałości, bo tylko przez bezpośrednią interwencję u wykonawcy lub firmy nadzorującej inwestycję (Eksploatator) można coś zdziałać. No i ciągle czekamy na możliwość podłączenia do kanalizacji ...
  • Strona:
  • 1
  • 2
Time to create page: 0.044 seconds